Barok Hizmetler

Yer & Duvar Döşemeleri

Firmamız bünyesinde evinizin dekorasyonunu değiştiren ve farklı bir hava katan son günlerde moda olmuş ve asla eskimeyecek olan dekoratif taş kaplama hizmeti verilmektedir. Yaşam alanlarınızda istediğiniz yere uygulayabileceğiniz ve led ışıklarla desteklendiğinde daha güzel olan dekoratif taş kaplama yani taş duvar döşeme hizmetini alanında uzman kalifiyeli çalışanlarımızla tertemiz ve tam istediğiniz gibi gerçekleştiriyoruz.

Duvar kağıdı görselliği, kolay temizlenebilmesi ve hijyenik olması nedeniyle tercih edilmektedir. Dekorasyon çözümlerinde duvar kağıtlarının çeşitliliği ve kolay uygulanabilmesi sayesinde binlerce alternatif üretilebilmektedir. Duvar kağıtları aynı gün içerisinde mekanlara tamamen farklı bir atmosfer yaratır. Zengin tasarım çeşitleri ve klasikten moderne her türlü zevke hitap etmesi ile ithal duvar kağıtları her dekorasyona çözüm üretir.

Laminat parke ahşap bir malzeme olarak evinize modern bir görüntü verir. Montajı ve bakımı son derece kolaydır. Firmamızda alanında uzman çalışanlarımızla Laminant Parke döşeme hizmeti verilmektedir. Hizmetlerimizden yararlanmak için bizimle irtibata geçiniz.